و اين منم

 

 

 

 

 

بهتون گفته بودم که دارم میرم کلاس فلوت؟!! نه نگفته بودم:))) خوب من تا الان 3 جلسه است که رفتم و تا حالا 5 تا نت یاد گرفتم. البته این علاقه ی من به فلوت بر میگرده به 5 سال پیش که اون موقع من تازه دماغم رو عمل کرده بودم و مامان و دوستش دست به یکی کردن و گفتن تو دماغت الان نرمه و اگه بخوای بری هی فوت بکنی دومرتبه بزرگ میشه!!!!!!!!!!! لطفا اونایی که منو دیدن اینجوری با تعجب نگاه نکنن که یعنی این دماغ بزرگشو  یه بارم عمل کرده؟!!! خوب اگه عکس دماغ قبلیم رو ببینین متوجه میشید که دماغ الانم خیلی هم خوبه. آره داشتم میگفتم که منو گول زدن و نزاشتن که برم پی زندگیم. تا اینکه مقصود پاش رو تو خونه ما گذاشت و من با حمایت اون وارد این عرصه شدم. فعلا که واقعا افتضاح میزنم و خودم هم میدونم که دارم هر چی صدای گوش خراشه ازش بیرون میکشم . ولی استادم میگه این طبیعیه و به مرور یاد میگیری که نفست رو کنترل کنی. چه میدونم والا...فعلا که خیلی سازم رو دوست میدارم.

 

من یک شنبه رو نرفتم دانشگاه که با این دو روز تعطیلی بشینم و ترجمه هام رو انجام بدم. تا حالا که هیچ غلطی نکردم. در نتیجه قراره که فردا رو هم تعطیل کنم و با اون دو روز تعطیلی بشینم و ترجمه هام رو انجام بدم. تا خدا چه خواهد.

 

اون سایتی که من قبلا عکسام رو توش آپلود میکردم دیگه کشورم رو قبول نمیکنه. کسی یه جایی رو سراغ داره که توش بشه آسون عکس آپلود کرد ؟!!

 

 

 

 

 

  

 


نوشته ی saghi در ساعت ٩:٢٧ ‎ب.ظ در ۱۳۸٦/۳/۱٥