دیشب عملا اصلا نخوابیدم در حالی که خوابم میومد اما نمیشد که نمیشد... صبح هم نزاشتن که بخوابم از بس که  این تلفن زنگ خورد و به طرز بی سابقه ای هم  همه جواب دادنی بود.

با وجود کمبود خواب تمام ساعات کاریم رو  که خوشبختانه عصر هم هست  به راحتی گذروندم و تا پام رسید به خونه  گیج خواب شدم. اما این سریال سلطان مو نارنجی  ساعت خواب رو به 11 موکول کرد که در دم خوابم برد.  سیر خواب بلند شدم و فکر کردم که نزدیک های صبح است و چند دقیقه دیگر هوا روشن میشود.  گفتم یه کم دیگه بخوابم تا روشنی هوا.  بیدار که شدم شب  بود و تاریک.  خسته از  قلت (قلط ) زدن از  تخت اومدم بیرون و دیدم ساعت تازه 1و نیم شبه.  یعنی سر شب.  اینه که الان هستم در خدمتتون.

 

15 هفته از  حاملگیم گذشته و هنوز جوجوی تو دلم به غیر از چند حرکت ناگهانی و درد آور و سوزناک هنوز خودش رو بهم نشون نداده.  این روزها سخت درگیر تصور روزهای آینده ام.  درگیر  اینکه چطور قراره  پابندش بشم و از این رها بودن دربیام. سعی میکنم روزهای سختش رو در اشتراک با بقیه تصور کنم تا نترسم.

دیروز قرار بود یکی بیاد پنجره ها و پرده ها رو بشوره.  به زور پیچوندمش که نیاد ولی پاش رو کرده تو یه کفش که میخواد شنبه بیاد.  نمیخوام  درگیر خونه تکونی عید بشم.  چون نمی خوام از استراحتم بزنم و نمی خوام  طرف بیاد چون میترسم من رو هم بگیره به کار که آی  نردبون رو نگه دار و آی  برو اینا رو بنداز تو ماشین و از این جور کارا... میخوام تا اونجا که میشه  تنبل و  تن پرور  باقی بمونم. 

 

 

 

 

 

 

/ 4 نظر / 23 بازدید
ییلاق ذهن

حالا زوده برای اینکه جوجو خودشو نشون بده معمولا از هفته 20 خیلی محسوس میشه صبر کن بذار اون موقع که رو مثانه ات بدوبدو کرد بهت میگم [چشمک]

رها

سلام لطفا به وبم سر بزن اومیدوارم خوشت بیاد منتظرتم حتما بیا اگه دوست داشتی لینکم کن

Ng

من بعد از هزار سال به تو سر زدم اول از همه شادباش نوروزی بعد هم... واااااااااای! نی‌‌نی داری؟!!!! چه عاااااااالی! چه خوووووب :) خیلی خوشحال شدم.... هرچقدر هم تپل بشی مهم نیست، بعدش لاغر می‌شی باز. الان نگران این نباش! فقط خوش بگذرون، خوب بخور، خوب بخواب و راحت باش که بعدا وقتی بچه‌ات تپل و آروم و خندون بود، نتیجه‌اش رو می‌گیری و اون موقع می‌تونی رژیم بگیری و لاغر بشی خیلی خوشحال شدم بیشتر از خودت و حس‌هات بنویس خیلی خوبه :)

nc

سلامممممممممممممم واااااای چقدر خوشحال شدم میبینم داری مامان میشییییییی مبارکه دوست قدیمیییی[قلب]