امروز کاشف به عمل آوردم که یه باشگاه نزدیک منزل هست که هم کلاس یوگا داره و هم کلاس ائروبیک. بعد  زنگ زدم به مامان که فقط اطلاع رسانی کنم و یه جورایی موج بفرستم که با هم بریم یوگا. بعد مامان انقدر نسبت به ائروبیک که تا حالا فکر میکردم ازش متنفرم شیرم کرد که همون موقع پاشدم رفتم ائروبیک. نیم ساعت که گذشت فهمیدم هنوزم ازش متنفرم و شونصد بار از بقل دستیم پرسیدم چقدر مونده تموم شه. تا بلاخره تموم شد در حالی که ۴۵ دقیقه آخر مربی کلا ازم قطع امید کرده بود و هی نمیگفت هماهنگ با بقیه ... :) با این حال بازم میخوام برم.  این ناهماهنگیش خیلی باحال بود.

یه چیز باحاله دیگه. چند وقت پیش شب دیر وقت تا کمر از پنجره ماشین اومدم بیرون  و خیابون رو کثیف کردم.  تا حالا خیلی جاها رو کثیف کرده بودم مثل مدرسه و دختر بقل دستی  و خونه عمه و خونه خاله وسواسی و خونه زندایی و خونه خودمون و خونه مامان اینا  ولی خیابون نه. اگه حالتون بد شد بپرید برید تو خیابون .هم جالبه هم باحال توصیفش هم نمیشه کرد چرا  :))))

آهای کسانی که خونتون اینترنت نداره زودتر درستش کنید. آهای کسانی که تنبلی میکنید و آپ نمیکنید دیگه تنبلی نکنید. وبلاگ خونی بدون شماها حال نمیده. آهای کسانی که اینجا رو میخونید و کامنت نمیذارید حتی اگه شده فحش بنویسید ولی کامنت بذارید. تمام. 

 

 

 

/ 4 نظر / 18 بازدید
سالومه

فدات بشم اینم کامنت:)) دلم براتون یه ذره شده. اون دختر فرفری هم که شوور کرد دیگه نمیشه پیداش کرد :))) مگه اینکه اتفاقی یه پنجشنبه صبحی از سر کوچشون رد بشی که بری بی آر تی سوار بشی بعد ببینی یه دخمل خوشتیپ و ناز از کوچه میاد بیرون بعد بپری بقلش :)))))

روزبه

مسمومیت غذای بود خدای نکرده؟ یا ....!!

دنیا

انتظار داری فحش بدم الان یا چی؟ :)) من وبلاگتو هر وقت اپ بشه از گوگل ریدر می‌خونم :*